Aktualności
Kontakt
Absolwenci
   Szkoła Podstawowa
      2013-2014
      2014-2015
   Gimnazjum
      2013-2014
      2014-2015
Rekrutacja
O nas
Filozofia edukacji
Plan lekcji
Osiągnięcia
   Szkoła Podstawowa
      2009-2010
      2010-2011
      2011-2012
      2012-2013
      2013-2014
   Gimnazjum
      2009-2010
      2010-2011
      2011-2012
      2012-2013
Galeria






login:

hasło:

Nie masz konta?
Zarejestruj się!


Osiągnięcia / Szkoła Podstawowa


KONKURSY KURATORYJNE DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2009/2010

Wyniki etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych:

KONKURS POLONISTYCZNY 

TYTUŁ LAUREATA

WERONIKA LEBOWA KLASA VI
JAN RYBOJAD KLASA VI

TYTUŁ FINALISTY

DARIA MORAJSKA KLASA VI


GRATULUJEMY!



Do trzeciego etapu konkursów zakwalifikowali się następujący uczniowie:

 

KONKURS POLONISTYCZNY 

Weronika Lebowa klasaVI
Daria Morajska klasa VI
Jan Rybojad klasa VI

KONKURS HISTORYCZNY

Jan Rybojad klasa VI

KONKURS PRZYRODNICZY

Jan Rybojad klasa VI

KONKURS MATEMATYCZNY

Jan Rybojad klasa VI

 


Do drugiego etapu konkursów zakwalifikowali się następujący uczniowie:

KONKURS POLONISTYCZNY 

  • Jan Rybojad klasa VI
  • Weronika Lebowa klasa VI
  • Daria Morajska klasa VI

KONKURS HISTORYCZNY

 

  • Jan Rybojad klasa VI
  • Wojciech Kryczka klasa VI

KONKURS PRZYRODNICZY

  • Łukasz Urban klasa VI
  • Jan Rybojad klasa VI
  • Magdalena Sikora klasa V
  • Weronika Lebowa klasa VI

KONKURS MATEMATYCZNY

  •  Jan Rybojad klasa VI


W etapie szkolnym konkursów kuratoryjnych uczestniczyli następujący uczniowie:

KONKURS POLONISTYCZNY

  • Joanna Dyrka
  • Zuzanna Janiszewska
  • Karolina Koncewicz
  • Ewa Kopyto
  • Wojciech Kryczka
  • Weronika Lebowa
  • Małgorzata Matuszek
  • Daria Morajska
  • Aleksandra Persona
  • Gabriel Piróg
  • Jan Rybojad
  • Aleksandra Szczepińska
  • Julia Węgorowska

Nauczyciel: Beata Staniuk

KONKURS HISTORYCZNY

  • Joanna Dyrka
  • Wojciech Kryczka
  • Weronika Lebowa
  • Daria Morajska
  • Gabriel Piróg
  • Kamil Ruciński
  • Jan Rybojad
  • Łukasz Urban

Nauczyciel: Benedykt Maciej Żukowski

KONKURS PRZYRODNICZY

  • Agata Matras
  • Nina Piotrowska
  • Magdalena Sikora
  • Joanna Dryka
  • Karolina Koncewicz
  • Ewa Kopyto
  • Wojciech Kryczka
  • Weronika Lebowa
  • Aleksandra Persona
  • Gabriel Piróg
  • Kamil Ruciński
  • Jan Rybojad
  • Łukasz Urban

Nauczyciel: Iwona Trzcińska

KONKURS MATEMATYCZNY

  • Wojciech Kryczka
  • Jan Rybojad
  • Daria Morajska
  • Joanna Dryka
  • Aleksandra Noga
  • Weronika Lebowa
  • Aleksandra Persona

Nauczyciel: Jolanta Dyrda

 

 

 

 


© Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum im. S.F. Klonowica w Lublinie