Aktualności
Kontakt
Absolwenci
   Szkoła Podstawowa
      2013-2014
      2014-2015
   Gimnazjum
      2013-2014
      2014-2015
Rekrutacja
O nas
Filozofia edukacji
Plan lekcji
Osiągnięcia
   Szkoła Podstawowa
      2009-2010
      2010-2011
      2011-2012
      2012-2013
      2013-2014
   Gimnazjum
      2009-2010
      2010-2011
      2011-2012
      2012-2013
Galeria

















login:

hasło:

Nie masz konta?
Zarejestruj się!


Osiągnięcia / Gimnazjum


KONKURSY KURATORYJNE DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM 2009/2010

 
Wyniki etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych:


KONKURS CHEMICZNY

TYTUŁ LAUREATA

Kacper Urbański klasa III
Andrzej Więckowski klasa III

 

GRATULUJEMY!

 

Do trzeciego etapu konkursów zakwalifikowali się następujący uczniowie:

KONKURS KRASOMÓWCZY

Adrianna Wrona klasa III

KONKURS CHEMICZNY

Kacper Urbański klasa III
Andrzej Więckowski klasa III

KONKURS GEOGRAFICZNY

Igor Tkaczyk klasa III

 


Do drugiego etapu konkursów zakwalifikowali się następujący uczniowie:

 

KONKURS POLONISTYCZNY

  • Bartosz Śmietanka klasa III
  • Kacper Urbański klasa III 

KONKURS KRASOMÓWCZY

  • Bartosz Śmietanka klasa III
  • Kacper Urbański klasa III
  • Andrzej Więckowski klasa III
  • Adrianna Wrona klasa III
  • Michał Olech klasa III
  • Oktawia Butrym klasa III
  • Miłosz Matuszewski klasa III
  • Miłosz Bednarzak klasa III

KONKURS HISTORYCZNY

  • Igor Tkaczyk klasa III

KONKURS CHEMICZNY

  • Kacper Urbański klasa III
  • Andrzej Więckowski klasa III
 

KONKURS GEOGRAFICZNY

  • Igor Tkaczyk klasa III

 


W etapie szkolnym konkursów kuratoryjnych uczestniczyli następujący uczniowie:

KONKURS POLONISTYCZNY

  • Michał Olech
  • Kacper Urbański
  • Bartek Śmietanka

Nauczyciel: Ewa Janiszewska

KONKURS KRASOMÓWCZY

  • Adrianna Wrona
  • K.Mandziuk
  • Andrzej Więckowski
  • Michał Olech
  • Ernest Kozłowski
  • Kacper Urbański
  • Bartosz Śmietanka
  • Miłosz Matuszewski
  • MiłoszBednarzak,
  • Igor Tkaczyk
  • Oktawia Butrym

Nauczyciel: Ewa Janiszewska

KONKURS HISTORYCZNY

  • Konrad Mandziuk
  • Michał Olech
  • Andrzej Więckowski
  • Miłosz Matuszewski
  • Igor Tkaczyk

Nauczyciel: Benedykt Maciej Żukowski

KONKURS BIOLOGICZNY

  • Kacper Urbański
  • Michał Smyka
  • Jakub Mendocha

Nauczyciel: Iwona Trzcińska

KONKURS CHEMICZNY

  • Bartłomiej Śmietanka
  • Kacper Urbański
  • Andrzej Więckowski

Nauczyciel: Agnieszka Kamińska

KONKURS GEOGRAFICZNY

  • Igor Tkaczyk

Nauczyciel: Iwona Kryczka

   

W etapie szkolnym konkursów kuratoryjnych uczestniczyli następujący uczniowie:

 

 

 


© Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum im. S.F. Klonowica w Lublinie